Tüm Ahşap Ürünler Kendi İmalatımızdır.

Full Şeffaf Kafes Muhafazası (Yem Tüy Dökülmesine Paydos.)

*1. Sınıf sert pvc malzemeden üretilmiştir. *Duvara asılabilir. *Kuşunuzu her yönden görebilmeniz için şeffaf yan ve ön panel kullanılmıştır. ( pleksiglass) *Sudan etkilenmez. silinebilir yıkanabilir. *Derinlik 24 cm genişlik : 30 cm yükseklik : 37 cm ( arka panel yüksekliği ) *Demonte olup sökülüp takılması son derece kolaydır. *Bit pire mantar v.b zararlıları bünyesinde barındırmaz...

260,00TL Vergiler Hariç: 220,34TL

Küçük Naturbox

*Genişlik 30 cm Derinlik 40 cm Yükseklik 36 cm ölçülerindedir. *Sürgülü çekmecesi sayesinde temizlenmesi son derece kolaydır. *Bit , pire , mantar v.b zararlıları bünyesinde barındırmaz. *Bulaşık makinasında yıkanabilir. *Ön tarafında şeffaf veya isteğe göre mat yem koruması mevcuttur ( standart şeffaftır, mat seçeneğini belirtmeniz gerekir ) *Demonte yapısı sayesinde kolayca sökülüp takılabilir. *Arka kanalları sayesinde tünek desen çizgileri boyunca kanal içinde hareket yeteneğine sahipt..

300,00TL Vergiler Hariç: 254,24TL

Mega Naturbox (Showbox)

* Ornitoloji Dünyasında Devrim; * Yenilikçi modern kuşlarınız için maksimum konfor sağlamak için her türlü detay düşünülerek tasarlanmıştır.Kanarya,muhabbet kuşları,saka ve finç türleri için ideal bir ev kafes’tir. * Boyası dökülen paslanan tellere son.Sizlere dünyanın en kaliteli kuş evini sunmaktan gurur duyuyoruz.Tamamı yerli üretimdir. Kompozit yıkanabilir,silinebilir.boyanabilir malzemeden üretilmiştir.Gözenekli olmadığı için Bit pire gibi kuşunuz için zararlı hayvanları bünyesinde barı..

485,00TL Vergiler Hariç: 411,02TL

Naturstudio Pozlama Kafesi

*30x25x30 ölçülerindedir. * Pozlamayı en iyi şekilde yapabilmek için 360 derece oynar pozlama aparatı mevcuttur. *Sert pvc 'den üretilmiştir.*Yıkanabilir,Kimyasallardan etkilenmez, *Mantar.termit,ahşap kurdu,bit gibi zararlıları barındırmaz. *Havalandırma delikleri mevcuttur.*Gövde demonte olup sökülüp takılması son derece kolaydır.*Üreticiler için ideal ölçülerdedir. *Led ışık ve trafosu kafesle birlikte gönderilir...

270,00TL Vergiler Hariç: 228,81TL

Naturstudio Pozlama Kafesi (8mm Foam)

*30x30x30 ölçülerindedir. *Pozlamayı en iyi şekilde yapabilmek için 360 derece oynar pozlama aparatı mevcuttur. *8 mm Pvc levhadan üretilmiştir. *Yıkanabilir,Kimyasallardan etkilenmez, *Mantar.termit,ahşap kurdu,bit gibi zararlıları barındırmaz. *Havalandırma delikleri mevcuttur. *Gövde demonte olup sökülüp takılması son derece kolaydır. *Üreticiler için ideal ölçülerdedir. *Led ışık ve trafosu kafesle birlikte gönderilir. *ÜRÜN TÜRK PATENT ENSTİTÜSÜ TARAFINDAN TESCİLLİ OLUP TAKLİ..

230,00TL Vergiler Hariç: 194,92TL

Şeffaf Kafes Muhafazası (Yem Tüy Dökülmesine Paydos.)

*1. Sınıf sert pvc malzemeden üretilmiştir. *Duvara asılabilir. *Kuşunuzu her yönden görebilmeniz için şeffaf yan ve ön panel kullanılmıştır. ( pleksiglass) *Sudan etkilenmez. silinebilir yıkanabilir. *Derinlik 29 cm genişlik : 30 cm yükseklik : 37 cm ( arka panel yüksekliği ) *Demonte olup sökülüp takılması son derece kolaydır. *Bit pire mantar v.b zararlıları bünyesinde barındırmaz..

250,00TL Vergiler Hariç: 211,86TL

Şeffaf Naturbox (Showbox)

*Ornitoloji Dünyasında Devrim; *Yenilikçi modern kuşlarınız için maksimum konfor sağlamak için her türlü detay düşünülerek tasarlanmıştır.Kanarya,muhabbet kuşları,saka ve finç türleri için ideal bir ev kafes'tir. *Boyası dökülen paslanan tellere son.Sizlere dünyanın en kaliteli kuş evini sunmaktan gurur duyuyoruz.Tamamı yerli üretimdir. Kompozit yıkanabilir,silinebilir.boyanabilir malzemeden üretilmiştir. *Gözenekli olmadığı için Bit pire gibi kuşunuz için zararlı hayvanları bünyesinde ba..

485,00TL Vergiler Hariç: 411,02TL