Tüm Ahşap Ürünler Kendi İmalatımızdır.

Ardap 750ml

AÇIKLAMA :QUİKO ARDAP DIŞ PARAZİT SPREYİ Quiko Ardap dış parazit spreyi Hobipet Firmasının Orijinallik Garantisi altındadır. “Hobipet Türkiye Garantili” ürünlerde siparişiniz size asla deformasyona uğramış,kırılmış,kullanılmış bir biçimde gelmez.Bu ürün Belgagri Veterinerlik hizmetleri tarafından T.C Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılmış bir şekilde Türkiye’ye ithal edilmiştir. Dış parazitleri yok etme konusunda dünyada en iyi ürün seçilen Quiko Ardap uzun yıllar boyunca kuş besle..

200,00TL Vergiler Hariç: 169,49TL

Çarpık Bacak Tedavi Bileziği(Kanarya ve Finç)

*3mm dir. *1 kutuda 10 adet var .*Kuş üreticilerinin zaman zaman yaşadığı kabus artık mucize ürünle basit ve hızlı bir şekilde tedavi edilebilir hale geldi. Nasıl mı? Muhabbet kuşlarının yuvada anne ve babaların ezmelerinden dolayı yaşadıkları kalça çıkmaları veya ayaklarının kontrol dışı yanlara açılmasını engellemek ve hayatını sağlam bir şekilde geçilmesi için gerekir. Zaman zaman yanlış yuva seçiminden dolayı kuşların tüm hayatlarını sakat olarak geçirmeleri artık son bulacak. Daha önce b..

30,00TL Vergiler Hariç: 25,42TL

Çarpık Bacak Tedavi Bileziği(Muhabbet)

*4mm dir. *1 kutuda 10 adet var. *Kuş üreticilerinin zaman zaman yaşadığı kabus artık mucize ürünle basit ve hızlı bir şekilde tedavi edilebilir hale geldi. Nasıl mı? Muhabbet kuşlarının yuvada anne ve babaların ezmelerinden dolayı yaşadıkları kalça çıkmaları veya ayaklarının kontrol dışı yanlara açılmasını engellemek ve hayatını sağlam bir şekilde geçilmesi için gerekir. Zaman zaman yanlış yuva seçiminden dolayı kuşların tüm hayatlarını sakat olarak geçirmeleri artık son bulacak. Daha önce b..

30,00TL Vergiler Hariç: 25,42TL

Fareci İkili Plastik Yapışkan Kapan

FARECİ İKİLİ PLASTİK YAPIŞKAN KAPAN 13×25 cm ölçülerine sahip,plastiksert bir kalıp içerisine dökülmüş yapışkandır.Bu yapışkan öyle güçlüdür ki üzerine gelen farenin bir kere temas etmesi kaçamaması için yeterlidir.Farenin vücut sıcaklığı ile mukavemetini arttıran bu madde eşi benzeri görülmemiş bir içerik ile hazırlanmıştır.Yapışkanın içerisinde yer alan kokular fareleri kendine çekerek yakalanmalarını kolaylaştırır. Evde,ofiste,kümeslerde,kuş üretimhanelerinde,gıda depolarında v.b yerlerde d..

35,00TL Vergiler Hariç: 29,66TL

Gaga Taşı (5 Adet)

* Grit kumlu gaga taşı * 10 adet satılır.10 Adet fiyatıdır...

30,00TL Vergiler Hariç: 25,42TL

Kalamar Kemiği (250gr)

* Kafes kuşlarının kalsiyum ihtiyacını gideriri. * Her kafes ve Salmada mutlaka bulunması gerekir. * Temizlenmiş orta boy kemiklerdir. *250 gr poşetlerde satılır...

50,00TL Vergiler Hariç: 42,37TL

Kuş Kömürü (1 Paket) 100gr

* Kömür yani bir diğer adı ile karbon kuşların metabolizması için en önemli maddedir. Kömür kullanan kuşlarda sindirim sistemindeki oluşabilecek bakteriyal veya virütik durumları en aza düşürür ve bünyeyi temizler taşlık bölgesinde kuşu rahatsız etmez taşlık tarafından ezilen yemler normalde kum veya grit kullanımından dolayı bazı yaşlı kuşlarda taşlıkta tıkanma yapar kömür daha rahat ezilebildiği için kuş her zaman kömürü tercih edecektir .100 gr poşetlerde satılır...

30,00TL Vergiler Hariç: 25,42TL

Kuş Parazit Spreyi

Bit, pire vb. parazitler kuşlar gibi kanatlı hayvanlarda sıkça görülüp günde 2-4 defa kan emerek beslenirler.Mypet parazit spreyi bütün kuşlar için bu parazitlere karşı süratli ve kesin etkilidir.2-3 günde 30cm uzaklıktan birkaç defa püskürtmeniz yeterli olacaktır...

35,00TL Vergiler Hariç: 29,66TL

Mısır Granülü (2kg)

*Kafes taban malzemesi olarak kullanılır.*2 kglık ambalajlarda satılır.*Mısır granülü mısırın odunsu bölümün granül boyutuna getirlir ve tozu alınır.Sadece selülozdan oluşan ve yüksek emici olan bu ürün kafes kuşlarının dışkısını kurutur ve bakteri oluşumunu engeller. 1,25 kg (3 LT) 1 adet kafes için ortalama 2 (iki) ay yeterlidir. Ürün diğer kumlar gibi kuşlar kanat çırptığında toz çıkarmaz aksine mevcut tozları bünyesinde hapseder. Kullanımı: Kafes tabanı görünmeyecek şekilde yayılır. Zamanla..

35,00TL Vergiler Hariç: 29,66TL

Profarm Celatom LCS-3 Bit Pire Kene Öldürücü Biyojenik Toprak 120gr

LSC-3 Nedir? Diatomaceousearth (DE)’den üretilmiş özel saflıkta kimyasal katkı içermeyen tatlı su biyojenik mineralli topraktır.  LSC-3 Ne İşe Yarar?  *Türkiye’de ki ilk EPA’dan onaylı doğal insektisit üründür.  *Kullanıldıktan 24 saat sonra etkisini göstermeye başlar.  *Özel saflıktaki LSC3 tatlı su Diatomaceousearth (DE)’den üretilmiştir.  *LSC3,bit,pire kene vb. insektlerin kabuk zarlarını fiziksel olarak aşındırır,mumsu koruyucu tabakasını absorbe eder ve deh..

35,00TL Vergiler Hariç: 29,66TL

Saka Sağlık Tohumu (1kg)

Havuç tohumu,Ot tohumu,Ispanak Tohumu , Yonca Tohumu ,Turp Tohumu , Soğan Tohumu ,Haşhaş Tohumu, Hindiba tohumu,Nijer Tohumu,Beyaz Perilla , Susam Tohumu Keten Tohumu..

70,00TL Vergiler Hariç: 59,32TL

Virkon S Geniş Spektrumlu Virüsidal Pet Dezenfektanı 1kg

Virkon S Geniş Spektrumlu Virüsidal Pet Dezenfektanı 1kg Bileşimi ve Özellikleri Virkon S, pembe renkli olup limon kabuğu kokuludur. İçeriğindeki peroksijen bileşikleri ve organik asitler sayesinde güçlü bakterisid, virüsid ve fungisit etkiye sahiptir. 500’den fazla virüs suşuna (FMD, AI, Campylobacter ve Salmonella dahil), bakterilere ve mantarlara karşı etkisi bağımsız laboratuar testleri ile kanıtlanmıştır. Virkon S’in insan ve hayvanlara zararlı etkisi yoktur,çevre dostudur. Korozyon etkis..

185,00TL Vergiler Hariç: 156,78TL

Zeolit Taban Kumu 25kg

*Kullanım Alanı: Kuş kafeslerinde, salmalarda, taban kumu olarak (kanarya,muhabbet,finch, ispinoz türleri,papağan,güvercin) evcil hayvanlarda (kedi, köpek, hamster, tavşan, civciv vb.) kanatlı hayvan ve besi hayvanı çiftliklerinde kullanılabilir. *Kullanım Şekli: Kafeslerde taban kumu olarak 1ölçü zeolit 1 ölçü elenmiş sıva kumuyla karıştırmak suretiyle tabana 2-3 cm serilerek kullanılabilir. Kedi kumu olarak kullanımda ise direkt olarak kullanılması daha uygundur.  *Faydaları: Dışkı sı..

85,00TL Vergiler Hariç: 72,03TL