Tüm Ahşap Ürünler Kendi İmalatımızdır.

Ballı Kraker

* Ballı doğal 5 çeşit tohumun özel karışımı… * Özenle seçilmiş en iyi cins ithal ve yerli tohumların,tozundan arındırılıp özel rasyon ile formüle edilerek üretilmiştir * Kuşunuzun tüm besin ihyiyacını karşılar. * Kurutulmuş Kayısı meyva taneleri içerir. * Günlük vitamin ve mineral ihtiyacını karşılar * Hastalıklara karşı direncini sağlar * İskelet yapısını güçlendirir * Uzun ömürlü olmasına yardımcı olur. * Ambalajında 10 adet kraker bulunmaktadır...

10,00TL Vergiler Hariç: 9,90TL

Grit Kumu (Kuş Kumu) 2kg

*Muhabbet kuşları tarafından yutulan kuru taneli tohumlar ilk olarak kursağa gelir. Kursakta, salgıların etkisiyle yumuşayan besinler taşlığa geçer. Taşlık, kuş tarafından yutulan besinlerin iyice öğütülmesini sağlayan kısımdır. Taşlığın kasılması, besinlerin kumlar arasında sıkışarak ezilmesine ve sindirime hazır hale gelmesini sağlar. Fakat bu kum zamanla aşınarak öğütme görevini yerine getiremeyecek kadar küçülür. Bu durumda muhabbet kuşuna kuş kumu verilmelidir. Verilmediği takdirde her ne k..

20,00TL Vergiler Hariç: 19,80TL

Hollanda Kızıl Dal Darı 250 gr

*HOLLANDA KIZIL DAL DARI PAKET 250 gr*En ileri tarım teknolojileri kullanılarak,toprağın inorganik madde yoğunluğu fazlalaştırılarak üretilmiştir.Güneşte olgunlaşmış tohumlar hasat edilmiştir. *Asla hormon içermemektedir. *Verimli topraklarda üretilmiştir. *Sera ürünü değildir. *Yavru kuşların yem kırmayı öğrenebilmesi için çok önemli bir besin kaynağıdır. *Hastalık tedavisi sonrası kuşların iştahını yerine getirmek için başarılı bir üründür. *Tüy sezonu veya ara tüy zamanlarında kullanılm..

50,00TL Vergiler Hariç: 49,51TL

İnce Yem Aspur (5kg)

* Kanarya ve muhabbet kuşları için kullanılır. * 1 kg lık ambalajlarda satılır. * Dökme 5 kg olarak satılır. * 5 kg fiyatıdır...

85,00TL Vergiler Hariç: 84,16TL

Jako Papağan Yemi

*1 kg bölünmüş ambalajlarda satılır. (15 kg lık çuval ambalajdan bölünmüştür) *Naturel ithal iri cinsler için özel olarak karışım düzenlenmiştir. İÇİNDEKİLER; – Çizgili Ayçekirdeği – Beyaz Ayçekirdeği – Aspir – Mısır – Buğday – Kabuksuz Yulaf – Sorgun – İri Çizgili Ayçekirdeği – Yer Fıstığı – Kara Buğday – Çeltik – Kenevir – Sedir Fıstığı..

20,00TL Vergiler Hariç: 19,80TL

King Avrupa Finç Yemi (1kg)

* Kanarya tohumu % 50 * Keten tohumu %12 * Soyulmuş Yulaf %11 * Kenevir Tohumu %10 * Beyaz Darı %6 * Şalgam Tohumu %5 * Nijer Tohumu %4 * Hindiba Tohumu %1 * Haşhaş Tohumu %1 * Belçika’da üretilmiştir. * 1 Kg fiyatıdır ..

30,00TL Vergiler Hariç: 29,70TL

King Saka, Avrupa Finç Yemi (1kg)

*King Saka Yemi – Avrupa Finch Yemi 20Kg *Karışımı doğal kuşların ihtiyacı olan tohumlardan oluşur.Uzun yıllar gözlemlenen kuşların ihtiyacı olan protein ve mineraller baz alınarak harmanlanmıştır. * Kanarya tohumu % 50 * Keten tohumu %12 * Soyulmuş Yulaf %11 * Kenevir Tohumu %10 * Beyaz Darı %6 * Şalgam Tohumu %5 * Nijer Tohumu %4 * Hindiba Tohumu %1 * Haşhaş Tohumu %1 ..

30,00TL Vergiler Hariç: 29,70TL

Kızıl Darı (5kg)

* Protein değeri yüksek iri taneli kızıl darıdır. * Kafes kuşlarının yemlerine ilave olarak verilebilir. * Minimum 5 kg sipariş verilebilir.5 kg fiyatıdır. ..

65,00TL Vergiler Hariç: 64,36TL

Kuru Yonca

*Tavsan , hamster , guneapig v.b kemirgenlerin günlük ihtiyaçlarına uygun taze yonca ve seçkin otlardan oluşan tamamen doğal bir besin kaynagıdır. ..

15,00TL Vergiler Hariç: 14,85TL

Natural Sağlık Tohumu (1kg)

* HAVUÇ TOHUMU %15 * OT TOHUMU %15 * ISPANAK TOHUMU %12 * YONCA TOHUMU %11 * TURP TOHUMU %11 * SOĞAN TOHUMU %6 * HAŞHAŞ %5 * HİNDİBA TOHUMU %5 * NİJER %5 * BEYAZ PERİLLA %5 * SUSAM TOHUMU %5 * KETEN TOHUMU %5 * 1 kg olarak satılır. ..

50,00TL Vergiler Hariç: 49,51TL

Naturel King İri Cins Papağan Yemi (1kg Bölünmüş)

*1 kg bölünmüş ambalajlarda satılır. (15 kg lık çuval ambalajdan bölünmüştür) *Naturel ithal iri cinsler için özel olarak karışım düzenlenmiştir. *İÇİNDEKİLER ;  – Çizgili Ayçekirdeği – Beyaz Ayçekirdeği – Aspir – Mısır – Buğday – Kabuksuz Yulaf – Sorgun – İri Çizgili Ayçekirdeği – Yer Fıstığı – Kara Buğday – Çeltik – Kenevir – Sedir Fıstığı ..

20,00TL Vergiler Hariç: 19,80TL

Nijer Tohumu (1kg)

* Kafes kuşlarının üremeye teşvik eder.Kızıştırıcı olarak da adlandırılır. * Fazla kullanılması erken tüy dökümüne sokabilir.1 yemliğe 1 çay kaşığı olarak kullanılır. * 1 kg ambalajlarda satılır...

30,00TL Vergiler Hariç: 29,70TL

Sarı Daldarı (250gr)

* Finç, kanarya, paraket, muhabbet kuşu ve küçük papağanlar gibi kuşlar bu doğal ödülü çok severler. Dal darı kuşlarınızın mutlu sağlıklı ve de meşgul kalmasına yardımcı olur. * Katkı maddesi, renklendirici, tatlandırıcı içermez. * Magnezyum ve fosfor kaynağıdır. * Sinir sistemi, tendonlar, deri ve tırnaklar için yüksek silika içerir. * Bir çok diğer tohuma göre yağ oranı düşüktür. * Sarı dal darılar Muhabbet kuşları, finçler, kanaryalar, sultan papağanları, cennet papağanları, papağa..

30,30TL Vergiler Hariç: 30,00TL

Sarı Darı (5kg)

* Küçük, parlak, yuvarlak bir tohumdur. Bunu vermek için en uygun zaman Tüy değişim devresidir hem tüylerin gösterişli çıkmasını sağlar, hem de Parlatır Yulaf (Yulaf irmiği) Kuşyemi gibi unlu tanelerdir. Çok fazla miktarda azot ve fosforu ve bir miktarda kireci bileşiminde bulundurur. * Kuşlar için serinletici bir besindir. Bu madde yulafın kabukları soyulduktan sonra kalan kısmıdır. Tüy değişimi devresinde etkilidir, Kanaryalar zevkle yerler.Bu tohum listesine marul, kıvırcık ve hindiba tohuml..

75,00TL Vergiler Hariç: 74,26TL

Soyulmuş İç Yulaf (5kg)

*Karbonhidrat bakımından zengin olan yulaf rasyonda darı ve aspurun bir kısmı yerine kullanılabilmektedir. Kafes kuşlarına yulaf, genelde kırık formda kış dönemlerinde ise bütün olarak verilmektedir. Soyulmuş yulafın sindirimin kolaylaştırıcı etkisi nedeniyle kanaryalar severek yemektedir. Yavru kuşlar için ise ideal bir besin kaynağıdır.*Minimum 5 kg sipariş verilebilir.5 kg fiyatıdır...

60,00TL Vergiler Hariç: 59,41TL

Tam Karışık Kanarya Yemi (5 kg)

*Karışık kanarya yemidir. *İçerisinde Rapiska,keten,Kenevir,ince yem bulunur. *Minimum 5 kg satılır...

75,00TL Vergiler Hariç: 74,26TL